Projektowanie CAD

Projektowanie CAD – SolidEdge – poziom podstawowy

POZIOM PODSTAWOWY

Projektowanie CAD – SolidEdge – poziom podstawowy to kurs dla osób które pragną poznać jedno z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia rysunków technicznych. Kursy realizowane są w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera oraz podstawowa wiedza techniczna. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w dwóch trybach: popołudniowym oraz weekendowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

1.400,00 zł brutto

(Płatne w dwóch ratach)

Zobacz więcej

Projektowanie CAD – NX – poziom podstawowy

POZIOM PODSTAWOWY

Projektowanie CAD – NX – poziom podstawowy to kurs dla osób które pragną poznać jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi do tworzenia rysunków technicznych. Kursy realizowane są w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera oraz podstawowa wiedza techniczna. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w dwóch trybach: popołudniowym oraz weekendowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

1.600,00 zł brutto

(Płatne w dwóch ratach)

Zobacz więcej

Projektowanie CAD – NX – poziom średnio zaawansowany

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Projektowanie CAD – NX – poziom zaawansowany to kurs dla osób które poszeżyć wiedzę z zakresu jednego z najbardziej uniwersalnych narzędzi do tworzenia rysunków technicznych oraz badania połączeń i wytrzymałości projektowanych elementów. Kursy realizowane są w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera, podstawowa wiedza techniczna oraz ukończenie kursu lub posiadanie podstawowej wiedzy z oprogramowania NX. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w dwóch trybach: popołudniowym oraz weekendowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

1.600,00 zł brutto

(Płatne w dwóch ratach)

Zobacz więcej

Projektowanie CAD – CATIA V5 – poziom podstawowy

POZIOM PODSTAWOWY

CATIA jest czołowym produktem Dassault Systemes oraz światowym liderem w dziedzinie wirtualnego projektowania. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy osobą chcącym rozpocząć pracę z tym jakże profesjonalnym narzędziem. Kursy realizowane są w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera oraz podstawowa wiedza techniczna. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w dwóch trybach: popołudniowym oraz weekendowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

2.400,00 zł brutto

(Płatne w dwóch ratach)

Zobacz więcej

BEZPOŚREDNI KONTAKT