Obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

Obsługa i programowanie obrabiarek CNC – Operator CNC – poziom podstawowy

POZIOM PODSTAWOWY

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowych informacji oraz wiedzy na temat maszyn sterowanych numerycznie. Kurs realizowany jest w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w trzech trybach: popołudniowym, weekendowym oraz tygodniowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

1.400,00 zł brutto

(Płatne w dwóch ratach)

Zobacz więcej

Obsługa i programowanie obrabiarek CNC – Operator CNC – poziom średnio zaawansowany

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Celem szkolenia jest ugruntowanie podstawowych informacji oraz poszerzenie wiedzy operatorów na temat maszyn sterowanych numerycznie. Kurs realizowany jest w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera oraz podstawowa znajomość tematyki z zakresu obróbki skrawaniem. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w trzech trybach: popołudniowym, weekendowym oraz tygodniowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

1.600,00 zł brutto

(Płatne w dwóch ratach)

Zobacz więcej

Projektowanie procesów technologicznych – technolog CNC

POZIOM ZAAWANSOWANY

Szkolenia kierowane jest dla osób pracujących przy maszynach sterowanych numerycznie. Jego podstawowym celem jest stworzenie w pełni profesjonalnego i świadomego pracownika – technologa mogącego zaprojektować pełen proces technologiczny.   Kurs realizowany jest w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera pełna znajomość tematyki z zakresu obróbki skrawaniem oraz minimum podstawowa wiedza z zakresu programowania maszyn sterowanych numerycznie. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w trzech trybach: popołudniowym, weekendowym oraz tygodniowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

1.800,00 zł brutto

(Płatne w dwóch ratach)

Zobacz więcej

Obsługa i programowanie obrabiarek CNC – zakres indywidualny

ZAKRES INDYWIDUALNY

Szkolenia kierowane jest dla grupy osób pracujących przy maszynach sterowanych numerycznie. Jego zakres oraz pełna tematyka może zostać ustalona na specjalne życzenie klienta.  Kurs realizowany jest w niewielkich, max. 8 osobowych grupach na terenie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kaliszu przy  ul. Skalmierzyckiej 2a. Dla uzyskania jak najlepszych efektów od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza związana z obsługą komputera oraz pełna znajomość tematyki z zakresu obróbki skrawaniem. W przypadku bardziej zaawansowanej tematyki wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu programowania maszyn sterowanych numerycznie. Wychodząc na przeciw naszym przyszłym klientom zaplanowaliśmy możliwość realizacji zajęć w trzech trybach: popołudniowym, weekendowym oraz tygodniowym. Po ukończeniu CNC Akademi uczestnicy uzyskają: zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru MEN, suplement do zaświadczenia wg wzoru MEN z tematyką szkolenia, certyfikat ukończenia kursu (w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

Zobacz więcej

BEZPOŚREDNI KONTAKT